stacja kolejowa w Ostrowie Wielkopolskim

Przeciwdziałanie wilgoci w budynkach – nasze realizacje

Wilgoć to najgorsze, co może przydarzyć się w pomieszczeniu. Plamy na ścianach i brzydko odpadające tynki, a także bardzo nieprzyjemny zapach i nieestetyczne wykwity. Jest to typowy objaw obecności w budynku wilgoci, z którą niestety trudno jest wygrać. Z tego właśnie powodu warto stosować izolację poziomą, która jest w stanie bardzo skutecznie zapobiegać tym problemom. Przekonajcie się sami i sprawdźcie nasze realizacje.

Stacja kolejowa w Ostrowie Wielkopolskim

Dworzec kolejowy w Ostrowie Wielkopolskim stał się przyzwoitą wizytówką miasta, a na pewno jednym z ładniejszych dworców w regionie. Całkowicie odświeżono halę główną, kasy i toalety. Modernizację przeszły też część gastronomiczna i biurowa, w której mieści się m.in. siedziba SOK. Nowe zadaszenie zyskało przejście na perony.

Zmieniając nieco frontową elewację, zachowano akcent z przeszłości w postaci powojennej mozaiki obok głównego wejścia. Do całkowicie przeprojektowanego holu wchodzi się szklanymi, rozsuwanymi drzwiami. Centralnym punktem pomieszczenia jest okrągły kwietnik, otoczony we wszystkich stron drewnianą ławką dla podróżnych. Góruje nad nim nowy, estetyczny zegar i nowoczesne oświetlenie.

Na stacji kolejowej w Ostrowie Wielkopolskim wykonaliśmy izolację poziomą. Dzięki temu budynek odpowiednio zabezpieczony jest przed wilgocią.

Budynek Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego to poznańska nieruchomość przy ul. Niepodległości 34. Konstrukcja obiektu rozpoczęła się w listopadzie 2011, a zakończyła się w czwartym kwartale 2014 roku. Całkowita powierzchnia tego dwunasto-kodygnacyjnego gmachu to prawie 34 tys. m.kw., zaś użytkowa prawie 29 tys. m.kw.

Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Zakres prac wykonanych w tym obiekcie to izolacja pozioma stropu garażu podziemnego.

Andersia Business Centre

Biurowiec Andersia Business Centre usytuowany jest w ścisłym centrum Poznania, przy Pl. Andersa, wzdłuż głównej arterii miejskiej, ul. Królowej Jadwigi oraz deptaku na ul. Półwiejskiej.
Biurowiec stanowi integralną część kompleksu komercyjnego rozwijanego na Placu Andersa pełniącego funkcje biurowe, hotelowe, handlowe oraz rozrywkowe. Jest to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie wysokiej klasy budynków biurowo-usługowych hotelu Novotel oraz kompleksu Stary Browar.

Prace w tym obiekcie obejmowały między innymi wykonanie izolacji poziomej fragmentu stropu nad garażem poziemnym oraz uszczelnienie dylatacji.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zapewniamy naszym Klientom osuszanie i zabezpieczanie budowli przed szkodliwym działaniem wilgoci na najwyższym poziomie. Stale się rozwijamy, a także korzystamy z najnowszych technologii. Zapraszamy więc do szczegółowego zapoznania się z pozostałymi realizacjami – https://tbd-kotula.pl/portfolio_category/realizacje/

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *