MULTI-BAUDICHT

MULTI-BAUDICHT 2K CHRONI ZAWSZE!

Zastosowania wewnętrzne i zewnętrzne, w nowym i starym budownictwie

Multi-Baudicht 2K łączy w sobie właściwości mostkujących rysy, mineralnych szlamów uszczelniających (MDS) oraz modyfikowanych tworzywami sztucznymi grubowarstwowych powłok bitumicznych (KMB/PMB) i nadaje się do stosowania we wszystkich zakresach hydroizolacji budowlanych.

Nowa wersja wyrobu Multi-Baudicht 2K z roku 2015 jest całkowicie nowym produktem ze „starą” nazwą. System hybrydowego spoiwa został w taki sposób udoskonalony, że jest on w stanie, niezależnie od warunków atmosferycznych i w najkrótszym czasie, wyschnąć, całkowicie zsieciować i ekstremalnie szybko przereagować z modyfikowanym dodatkiem na bazie granulatu gumowego.

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, znacznie podwyższonouzyskiwaną grubość suchej warstwy i przez to zmniejszono zużycie. Dodatkowo udało się wyeliminować odszczepianie się amoniaku, tak że nawet wewnątrz pomieszczeń nie powstaje nieprzyjemny zapach.

Dodatkowo elastyczność, odporność na nacisk i przyczepność spełniają najwyższe wymagania na wszystkich podłożach. W przypadku

Multi-Baudicht 2K całkowicie odpadają: uciążliwe odczekiwanie lub skomplikowane cykle nakładania kolejnych warstw.

Więcej informacji w broszurze, która znajduje się poniżej.
pdf
Pobierz Broszurę Remmers multibaudicht

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *